Cavaliero Club

Cavaliero Club me nje eksperience shumevjecare eshte i pozicionuar ne dalje te Tiranes. Ai eshte rindertuar me nje fryme bashkekohore dhe ka nje siperfaqe 300 m² me kapacitet prej 500 persona.

Perzgjedhja per muziken dhe auditorin e tij eshte celesi i suksesit tek Cavaliero Club. Muzika live me kengetaret me te njohur ne Shqiperi shoqeruar nga nje orkester profesionistesh, ju fal spektakel dhe argetim, deri ne delir, cdo fundjave plus sherbimin serioz.

Ju Mirepresim!


Cavaliero Club - Adresa

Rr. Kavajes, Prane "Birra Tirana"
Tirane, Shqiperi
Premte - Shtune: 22.00 - 5.00
Informacion
Flamur Hyseni: 0692035357
info@cavalieroclub.com
www.cavalieroclub.com